Serdeczne podziękowania dla firmy MAR-PACK z Gdyni za piękne pompony, które uatrakcyjniają nasze pokazy. Mini galeria zdjęć dziewczyn w nowym anturażu.
Informujemy, że od 19 października rusza nowa lokalizacja zajęć w Gdyni-Obłuże. Zajęcia odbywać się będą w soboty w godz. 12.00-13.00 w Gdyni w Szkole Podstawowej Nr 6 ul. Cechowa 22 ZAPRASZAMY!
Oficjalnie rozpoczynamy zapisy na zajęcia taneczne dla dziewcząt w wieku od 3 do 18 lat. Zapisów można dokonywać mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: +48 605 941 711.

Pierwsze zajęcia BEZPŁATNE!
Za nami III już edycja Cheers Camp. To były intensywne 10 dni tańca oraz akrobatyki połączone ze świetną zabawą i relaksem nad basenem :). Poza codziennymi treningami zdobyłyśmy również nowe umiejętności podczas różnorodnych warsztatów artystycznych. Nasze uczestniczki cheers camp miały okazje zaprezentować się podczas meczów piłkarskich. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.