Cheerleaders Junior Gdynia - trener - Agnieszka Rychlicka
Pierwszy kapitan cheerleaders Gdynia, reprezentantka Polski na Mistrzostwach Świata w Gimnastyce Artystycznej OSAKA 1999r. Udział w Final Four Euroligi w Barcelonie, Final Four Ligi VTB w Kazaniu, występ na parkiecie NBA- w Phoenix. Tańczyła również podczas ligi Światowej Siatkówki Mężczyzn oraz podczas meczów Reprezentacji Polski w piłce nożnej. Absolwentka Akademii Morskiej w Gdyni, instruktor fitness, aqua aerobiku oraz fit ball.
Cheerleaders Junior Gdynia - trener - Joanna Zander
Była reprezentantka Polski w gimnastyce artystycznej na arenie krajowej oraz międzynarodowej. Uczestniczka Akademickich Mistrzostwach Polski w aerobiku sportowym. Udział w Final Four Euroligi w Barcelonie, Final Four Ligi VTB w Kazaniu oraz dwukrotny występ na parkietach NBA- w Phoenix oraz w Waszyngtonie.
Reprezentantka Polski w gimnastyce artystycznej na pucharach świata, mistrzostwach Europy i Świata. Kilkukrotna medalistka Polski w układach zbiorowych. Studentka Politechniki Gdańskiej.
Akrobata, zwycięzca pierwszej edycji programu "Mam talent" w duecie Melkart Ball. Klubowy wychowanek olimpijczyka Andrzeja Szajny oraz Mirosławy i Andrzeja Kardasów. W latach 1999-2002 odbył długie tournée po Europie, pracował z Cyrkiem Sarassani w Niemczech. Przez parę lat Melkart Ball byli członkami kanadyjskiej grupy artystycznej Cirque Eloize.
Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego i Studentka Uniwersytetu Morskiego, tancerka i była cheerleaderka Reprezentacji Polski w siatkówce i koszykówce. Wraz ze swoimi koleżankami z zespołu zajmowała się oprawą artystyczną największych imprez sportowych i nie tylko w całej Polsce, występowała na SUPER HIT FESTIWAL w Sopocie, u boku Maryli Rodowicz i Cleo.